Muzeum Banksy'ego - wystawa stała w Krakowie

Wściekłość, miotacz kwiatów
logo banksy muzeum polska

WYSTAWA STAŁA W KRAKOWIE
ODTWORZENIE NATURALNEJ WIELKOŚCI PRAC BANKSY'EGO

MUZEUM BANKSY'EGO W KRAKOWIE zabierze Cię w czarującą podróż z Banksym, znanym na całym świecie, a jednak anonimowym mistrzem sztuki ulicznej.

Muzeum Banksy'ego już w Krakowie - Wciągająca wystawa sztuki ulicznej - Otwarte 7 dni w tygodniu

Ponad 150 prac najbardziej tajemniczego współczesnego artysty można oglądać w wyjątkowych pomieszczeniach postindustrialnych wnętrz Fabryki Platerów, Srebra i Wyrobów Metalowych Marcina Jarry, której początki sięgają 1886 roku i która zajmuje powierzchnię ponad tysiąca metrów kwadratowych.

banksy krakow web 1080x1080
Gdyby graffiti cokolwiek zmieniło, byłoby nielegalne, Banksy

Ściany jako płótno dla ulicznych artystów

Banksy jest bez wątpienia najbardziej znanym i kontrowersyjnym artystą ulicznym. Muzeum Banksy'ego ma na celu przedstawienie Banksy'ego i jego niezwykłego podejścia poprzez kreatywność, którą pokazał na ulicach całego świata. Zespół kuratorów nie myślał o tym, by po prostu umieścić Banksy'ego w ramkach. Odwiedzający odkryją mistrza sztuki ulicznej w kompleksowym i wciągającym doświadczeniu. Ta wystawa i Muzeum Banksy'ego dają nowe życie ulicznym kreacjom Banksy'ego - ponieważ wiele z nich zniknęło.

...i jest w tym coś więcej!

Zespół międzynarodowych artystów ulicznych (tak anonimowych jak Banksy) otrzymał klucze do tego magicznego miejsca i przekształcił je w podróż pełną niespodzianek. Oprowadzą Cię po całym świecie w jednym miejscu. Koniecznie odwiedź wystawę! Wystawa zawiera również reprodukcje niektórych jego prac studyjnych, a także animowane elementy wizualne i filmy !

la petite fille et le soldat le musee banksy paris
" Dziewczyna i żołnierz " Banksy, 2008, Betlejem